Days
Hours

czujesz ciągły niedosyt?

Odblokuj Swój finansowy potencjał

Pozbądź się przekonań i emocji związanych z pieniędzmi, które Cię blokują.

weŹ udział w 5-tygodniowym treningu mentalnym

Magia myśli - finanse

Ostatnia taka możliwość w tym roku
CHCESZ ZMIENIĆ swoją sytuację finansową, ale...

…masz w stosunku do pieniędzy mieszane uczucia? 
Pojawia się wstyd, poczucie winy albo zazdrość

Bez względu na to, co robisz,
wciąż masz odczucie niedosytu?

Z jednej strony pragniesz więcej,
ale z drugiej odzywa się w głowie głos “ale to płytkie”

Pojawił się w Twoim życiu tzw. “szklany sufit” i nie jesteś w stanie go przebić? Albo jakiekolwiek pieniądze zarabiasz, od razu wydajesz?

A może sama myśl o zarabianiu lub zarządzaniu nimi sprawia, że czujesz przytłoczenie? Bo wszystko jest takie ciężkie

GDYBY TYLKO POCZUĆ

poczuć się dobrze z tematem pieniędzy, zarabiania, zarządzania nimi... bez...

…ciągłego poczucia niedosytu
 …niezdrowego przywiązania do nich
…bezsilności
…schematów z dzieciństwa, które pokazują się, kiedy tylko zaczynasz zarabiać więcej, posiadać więcej
…poczucia, że czegoś Ci brakuje…
Bez walki.

poczuć wolność od ograniczeń

Znam Cię… Dla Ciebie pieniądze oznaczają wolność i niezależność. Zdajesz sobie sprawę, że są nieodłącznym elementem naszego życia. Na co dzień wpływają na nasze wybory, oddziałują na dostępne dla nas opcje. Umożliwiają nam różnego rodzaju doświadczenia, pomagają w realizacji tego, co dla nas ważne. 

Wiesz jak ważne jest posiadanie planu finansowego, budżetu, inwestowania w swoją przyszłość. Ale również zdajesz sobie sprawę, że… Twoje myśli kształtują Twoją rzeczywistość. 

Sama strategia finansowa nie wystarczy. Tak samo jak plan, ważny jest Twój mindset. Zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz zmiany przekonań na temat finansów, zarabiania, kupowania, zarządzania nimi, inwestowania. 

Zyskasz więcej, myśląc inaczej

bo jakby wyglądałoby Twoje życie, gdyby...

Twoje podejście do pieniędzy się zmieniło?

Pamiętaj, że pieniądze Cię nie definiują. Ale to kim jesteś je zarabiając, Twoje nawyki finansowe, Twoje myśli na autopilocie, odzywające się w Tobie emocje już tak. 
Bo to one bezpośrednio wpływają na Twoje działania.
Co robisz, a czego nie robisz na co dzień.

Zmieniając swoje przekonania na temat pieniędzy, które pochodzą z różnych doświadczeń z nimi związanych, możesz kompletnie zmienić swoją sytuację finansową. Puszczenie tego, co Ci nie sprzyja, a potem zastąpienie tym, co Cię karmi – oznacza trwałą zmianę.

już wystarczy...

dość tego kręcenia się w kółko!!!

Jeśli od dawna zmieniasz swoje podejście do pieniędzy, robisz krok wprzód… a potem znowu kilka w tył, to oznacza, że nie dotykasz źródła schematu swoich zachowań. Potrzebujesz sięgnąć głębiej, by je usunąć, puścić, przetransformować…

To Twoje PODŚWIADOME wzorce myślenia, nawyki i przekonania są do zmiany.

Każdy z nas je ma. W ten sposób Twój umysł chce Cię chronić. Nawet za cenę realizacji Twoich marzeń. Dla niego Twoje przetrwanie jest ważniejsze niż Twoje cele. To dlatego zmiana jest czasem taka trudna. Nawet jeśli na poziomie świadomym chcesz skutecznie działać, podświadomość uruchamia wpojone wzorce, więc szybko wracasz do starych „zasad gry”. 

Wystarczy, że wyciszysz racjonalną część swojego umysłu i dotrzesz do swojej podświadomości. Wtedy zmienisz szkodliwe myśli i przekonania. Zaczniesz działać naprawdę skutecznie, ale i bez presji.

do 5-TYGODNIOWEGO AUDIOTRENINGU

Magia Myśli - Finanse

Magia Myśli to seria nagrań, które wykorzystują elementy hipnoterapii, metod programowania umysłu i wizualizacji, które pozwolą dotrzeć Ci do swojej podświadomości.

5 NAGRAŃ DO SŁUCHANIA

Zyskuj więcej, myśląc inaczej

Przez 5 tygodni pracujemy nad obszarami budującymi zdrową relację z pieniędzmi. Na początku każdego z tygodni dostajesz ode mnie jedno nagranie hipnoterapeutyczne,
którego masz za zadanie słuchać każdego dnia, przez 7 kolejnych dni dla najlepszych zmian.

5 Workbooków

z pytaniami i ćwiczeniami, by wydobyć na poziom świadomy, co nieuświadomione.

W workbooku znajdziesz zadania do samodzielnej pracy, związane z kolejnymi etapami treningu. Pytania coachingowe pozwolą Ci doprecyzować Twoją indywidualną sytuację i zwrócą Twoją uwagę na to, co dla Ciebie najważniejsze (bo każdy z nas jest inny!). Dzięki temu pogłębisz swoją samoświadomość.

SKALA TWOJEGo progresu

To specjalnie opracowane narzędzie, które pozwoli Ci zauważyć zmiany, które zachodzą  w Tobie z tygodnia na tydzień (a będzie ich sporo!). To ważny element całego treningu.

 Gdy zauważysz w sobie zmiany, szybko wyłapiesz, kiedy jakiś stary schemat myślowy do Ciebie wróci. Wtedy będziesz w stanie zamienić go na nowy, który pomoże Ci realizować cele, jakie akurat sobie stawiasz. 

BONUSY

Bonus #1 afirmacjE
PIENIĄDZE I DOBROBYT

Do słuchania, kiedy tylko będziesz chcieć wzmocnić swoje myślenie.

Bonus #2 DZIENNIK BUDOWANIA NAWYKU

Pomoże Ci wypracować nawyk codziennego słuchania i monitorowania zmian.

Bonus #3 NAGRANIE zmieniające przekonania

Dodatkowe nagranie hipnoterapeutyczne, pozwalające zmienić przekonania.

przed Magią Myśli FINANSE:

Po magii myśli FINANSE:

"Podpisałam umowę na roczną (!!!) współpracę z moim wymarzonym klientem."

Od kiedy zaczęłam słuchać Magii Myśli Finanse, podpisałam umowę na roczną (!!!) współpracę z moim wymarzonym klientem, zaplanowałam i kupiłam wyjazd zagraniczny na święta, o czym zawsze tylko myślałam, ale nie działałam, zdecydowałam się na wynajem nowej, pięknej przestrzeni na nowy gabinet, a teraz - kiedy nawet go nie otworzyłam - mam już zapisy do lutego. Ania! Nigdy nie czułam takiego przepływu! Przepłakałam wiele odsłuchań nagrań, tak jakby puszczało coś w środku (...) Dziękuję za całe Twoje wsparcie!


KASIA

nagrania audio do słuchania na każdy tydzień

dodatkowe materiały utrwalające zmiany

możliwość zadania mi pytania

przerabiaj materiał jak Ci najwygoDniej

wybierz najlepszą dla siebie opcję

dostęp na 6 miesięcy

444 PLN

dostęp bez limitu czasowego

555 PLN

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli w 100% nie poczujesz usatysfakcjonowania programem Magia Myśli – FINANSE w ciągu 3 pierwszych dni od kupna programu, proponuję Ci pełny zwrot pieniędzy. Masz moje słowo. 

Prześlij płatność dzisiaj bez konieczności decydowania czy przejdziesz cały program. Skorzystaj z pełnych 3 dni i poznaj materiały, które dla Ciebie przygotowuję. Sprawdź czy to dla Ciebie. A potem podejmij decyzję bazując na informacjach, które masz, a nie tych, których w tym momencie nie masz.

Czy Magia Myśli jest dla Ciebie?

ten program jest dla ciebie, jeśli:

ten program nie jest dla ciebie, jeśli:

Magia Myśli...

5/5

“Dzięki Magii Myśli mam więcej pewności siebie, łatwiej zwizualizować mi moje cele. Wiem dokładnie co chcę osiągnąć i jak się będę wtedy czuła (…) Wcześniej działałam z oporem, a teraz siadam, skupiam się na wykonaniu 1 kroku i potem idzie już płynnie.”

— IGA
5/5

“Ania, tyle rzeczy zrozumiałam słuchając Magii Myśli, ale przede wszystkim poczułam w swoim ciele gdzie były blokady, z czym i kim były związane. Pokazujesz jak się ich pozbyć, a wtedy DZIEJE SIĘ MAGIA! Tak!! MAGIA!!!”

— MARTYNA
5/5

“Odsłuchałam Magię Myśli… i poczułam taką pewność siebie i siłę (…) To był dla mnie przełom. To był taki moment, kiedy poczułam, że to ja decyduję o swoim własnym życiu i ja potrzebuję zweryfikować co jest dobre dla mnie.

— JOLA

poznaj mnie

Cześć, tu Ania Aftowicz

Jestem akredytowanym business & mindset coachem, holistycznym coachem zdrowia, hipnoterapeutką oraz energoterapeutką. W pracy wykorzystuję metody Rapid Transformational Therapy, Source Code Therapy, Silva Method, NLP i wiele innych.

Na co dzień pomagam nie tylko w ustaleniu strategii biznesu, ale również w zmianie limitujących przekonań. Wspieram  zarówno w pracy indywidualnej, jak i dzielę się sprawdzonymi technikami z tysiącami osób na moim kanale na YouTube oraz tworzę treningi mentalne.

Fascynuje mnie neuroplastyczność mózgu. Widzę jak ogromny wpływ ma nasz umysł na interpretację wydarzeń. A to ona sprawia, że cierpimy lub nas coś wzmacnia. 
To od niej zależy na ile zdrowe, wspierające są dla nas nasze myśli i wynikające z nich emocje.
 

znajdziesz mnie:

"W końcu zdobyłam się na odwagę! Wypuściłam sprzedaż produktu, którego jeszcze nie stworzyłam - i mam pierwsze sprzedaże! Ja chyba śnię!!!"

— Angela

Dodatkowe wsparcie

5 nagrań audio

5 nagrań hipnoterapeutycznych do słuchania z zamkniętymi oczami, przez 7 dni każde.

5 Workbooków

z pytaniami i ćwiczeniami, by wzmocnić zachodzące w Tobie zmiany.

SKALA TWOJEGO progresu

by na bieżąco zauważyć zmiany, które w Tobie zachodzą.

Q&A

Masz pytania? Poznaj odpowiedzi!

Zaczynamy 16 października 2023.

Tak, jeśli wykupisz opcję bez limitów. W innym przypadku będziesz mieć dostęp na platformę przez 6 miesięcy. Jest również możliwość ściągnięcia plików mp3, żeby je mieć u siebie na telefonie, bez dostępu do platformy ani żadnych uaktualnień czy dodatkowych opcji, które będą pojawiać się w programie w późniejszym czasie.

Wystarczy, że 3 dni od zakupu napiszesz do mnie mail na kontakt@4-change.eu, a ja Ci zwrócę pieniądze.

W czasie zakupu napisz do mnie pełne swoje dane w uwagach (nazwa działalności, numer podatkowy/NIP, pełen adres). Możesz też do mnie wysłać mail o tytule “FAKTURA” z numerem zakupu i swoimi danymi. Faktury wystawiane są pod koniec miesiąca. Prośby o fakturę w związku z zakupem z danego miesiąca po upłynięciu tego czasu nie będą uwzględniane. Dlatego napisz do mnie najlepiej zaraz po zakupie.

To, czy faktura będzie mieć zerowy VAT, zależeć będzie od tego, czy Twoja firma posiada VAT EU. 

Magia Myśli Finanse to program dla kobiet jak i mężczyzn.

Program został specjalnie tak skonstruowany, by móc go słuchać codziennie. To ok. 30-40 minut Twojego czasu. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć tyle minut dziennie, by pracować nad ważnym dla Ciebie obszarem, to sprawdź sam/a ze sobą na ile faktycznie osiągnięcie tego, czego chcesz, jest Twoim priorytetem.
Nota bene: nie mam czasu może być również przekonaniem samym w sobie. Natomiast pamiętaj, że dostęp do programu masz na platformie przez minumum pół roku (w zależności od wybranej opcji) – jeśli w tym momencie wyjeżdżasz, idziesz do szpitala, gdzie faktycznie możesz nie być w stanie słuchać nagrań codziennie, będziesz móc do nich wrócić.

Możesz, jeśli tylko będziesz tych nagrań słuchać codziennie przez 5 tygodni.

Sprawdź ze sobą czy słuchanie innych nagrań nie odracza u Ciebie słuchania tych, bo wtedy to może być sygnał jakiegoś wewnętrznego sabotażu.

Nie. W każdym tygodniu udostępnione będzie Ci nowe nagranie, by uniknąć przytłoczenia ilością materiałów. One również są ułożone w sekwencji.
I ważne, by słuchać ich po kolei. Nawet jeśli masz przekonanie, że danej blokady na pewno nie posiadasz. Do nagrań zawsze możesz potem wrócić.

 

Tak, wszystkie materiały będziesz móc ściągnąć, by ich słuchać wtedy, gdy np. nie będziesz mieć dostępu do  Internetu. 

Jakie są kolejne kroki, gdy się zapiszesz

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Zapisz się już teraz, klikając w ofertę, która najbardziej Cię interesuje. Możesz mieć dostęp do platformy przez 6 miesięcy lub bez limitów, łącznie ze wszystkimi dodatkowymi materiałami, które będą się pojawiać.

dostaniesz email

27.11 Z SAMEGO RANA
 ze wszystkimi danymi do zalogowania się na platformie i Twoje hasło.

ZACZYNAMY 27.11

od wyznaczenia INTENCJI do programu. Do zobaczenia w programie! Przed Tobą piękne zmiany! 

Masz Jeszcze pytania?

Moim głównym założeniem jest, by w Magii Myśli brały udział jedynie osoby, które z niej jak najwięcej skorzystają. Jeśli masz jakiekolwiek pytania co do programu, na które nie znajdziesz odpowiedzi w sekcji “Pytania i Odpowiedzi” na tej stronie, napisz do mnie na kontakt@4-change.eu