Days
Hours

magia myśli - prawdziwa pewność siebie

Chcesz w końcu Poczuć
prawdziwą pewność siebie?

Pozbądź się przekonań o sobie, które Cię osłabiają.

Jak czĘsto mówisz do siebie....

GDYBYM TYLKO pokazał/a na co tak naprawdę mnie stać…

…przestał/a wciąż w siebie wątpić, poddawać w wątpliwość wartość, jaką daję…

…poczuł/a się lepiej ze sobą, akceptując siebie…

…potrafił/a w ważnych momentach, bez paraliżującego stresu pokazać swoje umiejętności…

…skończył/a z tym ciągłym krytykowaniem, unikaniem podejmowania decyzji,  auto sabotażem, utrudnianiem sobie życia…

I uwolnił/a w końcu to, co do uwolnienia…

tak! GDYBY TYLKO poczuć prawdZiwą pewność siebie.. bez...

 …udowadniania sobie i innym, że zasługuję, mogę, umiem, wiem… bezustannego perfekcjonizmu i doszukiwania się możliwych zagrożeń… zaharowywania się, bo wtedy w końcu ktoś mnie dostrzeże, nagrodzi, pochwali, uzna… 

poczucia bezsilności...

Przecież robisz, co tylko możesz… Jeden kurs, drugi, szkolenia, dziesiątki przeczytanych książek, afirmacje. Ale to działa przez jakiś czas, a potem… znów dopadają Cię stare nawyki i zaczynasz się blokować. 

Czujesz zmęczenie stratą czasu, pieniędzy i energii na metody, które dają Ci zero rezultatów. Wciąż wysłuchujesz zasad, reguł, nakazów i zakazów. Czego to nie masz robić albo co masz… I de facto z każdym takim podejściem doświadczasz jeszcze większej krytyki siebie.

Dużo pracujesz nad sobą. Nad robieniem tego, co się powinno… Ale czujesz coraz większe przytłoczenie. Zaczynasz podejrzewać, że jesteś beznadziejnym przypadkiem. Może lepiej machnąć ręką i pogodzić się z tym, że Twoje życie wygląda tak, jak wygląda…

WIESZ, ŻE GDYBY TYLKO POCZUĆ

…zaczniesz osiągać to, na czym najbardziej Ci zależy… 

...SAMOREALIZACJĘ
...MIŁOŚĆ
...SZCZĘŚCIE
Click Here
...AKCEPTACJĘ
Click Here
...SPOKÓJ
Click Here

Pomyśl jak wyglądałoby Twoje życie, gdyby...

w końcu poczuć wolność od ograniczeń?

Bo napiszę to, czego jestem w 100% PEWNA…
Tak! Zasługujesz na to, by w swoim prywatnym życiu, zawodowych wyzwaniach, Twoich relacjach z innymi poczuć się prawdziwie sobą, autentycznie.
Zasługujesz na to, żeby o siebie zadbać.

A samo to, że jesteś na tej stronie, pokazuje mi, że jest w Tobie gotowość na zmianę! Bo tylko 2% ludzi pracuje nad sobą! DWA PROCENT! Inni pozostają w tym, co jest, bo tak im się wydaje, że jest łatwiej… albo nie widzą innego rozwiązania.

bo już wystarczy...

już dość tego kręcenia się w kółko!!!

Jeśli od dawna zmieniasz swoje życie, robisz krok wprzód… a potem znowu kilka w tył, to oznacza, że nie dotykasz źródła schematu swoich zachowań. Potrzebujesz sięgnąć głębiej, by je usunąć, puścić, przetransformować…

To Twoje PODŚWIADOME wzorce myślenia, nawyki i przekonania o sobie są do zmiany.

Każdy z nas je ma. W ten sposób Twój umysł chce Cię chronić. Nawet za cenę Twojego szczęścia. Dla niego Twoje przetrwanie jest ważniejsze niż Twoje dobre samopoczucie ze sobą. To dlatego zmiana jest czasem taka trudna. Nawet jeśli na poziomie świadomym chcesz skutecznie działać, podświadomość uruchamia wpojone wzorce, więc szybko wracasz do starych „zasad gry”. 

Wystarczy, że wyciszysz racjonalną część swojego umysłu i dotrzesz do swojej podświadomości. Wtedy zmienisz szkodliwe myśli i przekonania. Zaczniesz działać naprawdę skutecznie i sięgniesz po to, czego naprawdę w życiu chcesz. 

do 5-TYGODNIOWEGO AUDIOTRENINGU

Magia Myśli - Prawdziwa Pewność Siebie

Magia Myśli to seria nagrań, które wykorzystują elementy hipnoterapii, metod programowania umysłu i wizualizacji, które pozwolą dotrzeć Ci do swojej podświadomości.

6 NAGRAŃ DO SŁUCHANIA

Przez 5 tygodni pracujemy nad obszarami budującymi poczucie pewności siebie. Na początku każdego z tygodni dostajesz ode mnie jedno nagranie hipnoterapeutyczne,
którego masz za zadanie słuchać każdego dnia, przez 7 kolejnych dni dla najlepszych zmian.

W 6 tygodniu dostaniesz nagranie z medytacją w ruchu, które pomoże Ci utrwalić wszystkie zmiany, które w Tobie będą szybko zachodzić.  

5 Workbooków

z pytaniami i ćwiczeniami, by wydobyć na poziom świadomy, co nieuświadomione.

W workbooku znajdziesz zadania do samodzielnej pracy, związane z kolejnymi etapami treningu. Pytania coachingowe pozwolą Ci doprecyzować własne cele i zwrócą Twoją uwagę na to, co dla Ciebie najważniejsze (bo każdy z nas jest inny!). Dzięki temu pogłębisz swoją samoświadomość.

Najważniejsze jest jednak słuchanie nagrań – to tam zadzieje się najwięcej!

SKALA TWOJEGo progresu

To specjalnie opracowane narzędzie, które pozwoli Ci zauważyć zmiany, które zachodzą  w Tobie z tygodnia na tydzień (a będzie ich sporo!). To ważny element całego treningu.

 Gdy zauważysz w sobie zmiany, szybko wyłapiesz, kiedy jakiś stary schemat myślowy do Ciebie wróci. Wtedy będziesz w stanie zamienić go na nowy, który pomoże Ci realizować cele, jakie akurat sobie stawiasz. 

przed Magią Myśli:

Po magii myśli:

"Rozwijam się od lat. Ale do tej pory nie przeżyłam jeszcze nic tak niesamowitego jak podczas tego programu. Jest magiczny!"

Magia Myśli sprawiła, że z odwagą podejmuję decyzje, o jakich jeszcze kilka tygodni temu bałabym się nawet pomysleć. Ja nie tylko zrozumiałam - ja organicznie poczułam w sobie swoją wartość, swoją unikalność. To, że ja naprawdę wiem, co jest dla mnie najlepsze. To daje mi ogromną siłę, moc. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych!


ANIA

nagrania audio do słuchania na każdy tydzień

dodatkowe materiały utrwalające zmiany

możliwość zadania mi pytania

przerabiaj materiał jak Ci najwygoDniej

wybierz najlepszą dla siebie opcję

dostęp na 6 miesięcy

555 PLN

dostęp bez limitu czasowego

777 PLN

Zero ryzyka – 100% gwarancji!

Jeśli w 100% nie poczujesz usatysfakcjonowania programem Magia Myśli – Prawdziwa PEWNOŚĆ SIEBIE w ciągu 3 pierwszych dni od rozpoczęcia programu, proponuję Ci pełny zwrot pieniędzy. Masz moje słowo (!) 

Prześlij płatność dzisiaj bez konieczności decydowania czy przejdziesz cały program. Skorzystaj z pełnych 3 dni i poznaj materiały, które dla Ciebie przygotowuję. Sprawdź czy to dla Ciebie. A potem podejmij decyzję bazując na informacjach, które masz, a nie tych, których w tym momencie nie masz.

Czy Magia Myśli jest dla Ciebie?

ten program jest dla ciebie, jeśli:

ten program nie jest dla ciebie, jeśli:

Magia Myśli...

5/5

„Dzięki Magii Myśli mam więcej pewności siebie, łatwiej zwizualizować mi moje cele. Wiem dokładnie co chcę osiągnąć i jak się będę wtedy czuła (…) Wcześniej działałam z oporem, a teraz siadam, skupiam się na wykonaniu 1 kroku i potem idzie już płynnie.”

— IGA
5/5

„Ania, tyle rzeczy zrozumiałam słuchając Magii Myśli, ale przede wszystkim poczułam w swoim ciele gdzie były blokady, z czym i kim były związane. Pokazujesz jak się ich pozbyć, a wtedy DZIEJE SIĘ MAGIA! Tak!! MAGIA!!!”

— MARTYNA
5/5

„Odsłuchałam Magię Myśli… i poczułam taką pewność siebie i siłę (…) To był dla mnie przełom. To był taki moment, kiedy poczułam, że to ja decyduję o swoim własnym życiu i ja potrzebuję zweryfikować co jest dobre dla mnie.

— JOLA

poznaj mnie

Cześć, tu Ania Aftowicz

Jestem akredytowanym business & mindset coachem, holistycznym coachem zdrowia, hipnoterapeutą oraz energoterapeutą. W pracy wykorzystuję metody Rapid Transformational Therapy, Source Code Therapy, Silva Method, NLP i wiele innych.

Na co dzień pomagam nie tylko w ustaleniu strategii biznesu, ale również w zmianie limitujących przekonań. Wspieram  zarówno w pracy indywidualnej, jak i dzielę się sprawdzonymi technikami z tysiącami osób na moim kanale na YouTube oraz tworzę treningi mentalne.

Fascynuje mnie neuroplastyczność mózgu. Widzę jak ogromny wpływ ma nasz umysł na interpretację wydarzeń. A to ona sprawia, że cierpimy lub nas coś wzmacnia. 
To od niej zależy na ile zdrowe, wspierające są dla nas nasze myśli i wynikające z nich emocje.

znajdziesz mnie:

"Dzięki Magii Myśli żyję dokładnie tak, jak chcę żyć"

— IGA

Dodatkowe wsparcie

6 nagrań audio

5 nagrań hipnoterapeutycznych do słuchania z zamkniętymi oczami, przez 7 dni każde.
A potem nagranie medytacji w ruchu do słuchania kiedykolwiek będziesz chcieć, najlepiej gdy jesteś w ruchu, np. na spacerze.

5 Workbooków

z pytaniami i ćwiczeniami, by wzmocnić zachodzące w Tobie zmiany.

SKALA TWOJEGO progresu

by na bieżąco zauważyć zmiany, które w Tobie zachodzą.

Q&A

Masz pytania? Poznaj odpowiedzi!

Zaczynasz wtedy, kiedy Ty chcesz. Możesz od razu, kiedy tylko dostaniesz e-mail z linkiem do zalogowania na platformie i swoje hasło. Taki dostęp przesyłany jest w max. 24h od zakupu. jeśli nie otrzymasz takiego e-maila, napisz do mnie na kontakt@4-change.eu

Tak, jeśli wykupisz opcję bez limitów. W innym przypadku będziesz mieć dostęp na platformę przez 6 miesięcy. Jest również możliwość ściągnięcia plików mp3, żeby je mieć u siebie na telefonie, bez dostępu do platformy.

Wystarczy, że 3 dni od zakupu napiszesz do mnie mail na kontakt@4-change.eu, a ja Ci zwrócę pieniądze.

W czasie zakupu napisz do mnie pełne swoje dane w uwagach (nazwa działalności, numer podatkowy/NIP, pełen adres). Możesz też do mnie wysłać mail o tytule „FAKTURA” z numerem zakupu i swoimi danymi. Faktury wystawiane są pod koniec miesiąca. Prośby o fakturę w związku z zakupem z danego miesiąca po upłynięciu tego czasu nie będą uwzględniane. Dlatego napisz do mnie najlepiej zaraz po zakupie.

To, czy faktura będzie mieć zerowy VAT, zależeć będzie od tego, czy Twoja firma posiada VAT EU. 

Magia Myśli Prawdziwa Pewność Siebie to program dla kobiet jak i mężczyzn.

Program został specjalnie tak skonstruowany, by móc go słuchać codziennie. To ok. 30-40 minut Twojego czasu. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć tyle minut dziennie, by pracować nad swoim celem, to sprawdź sam/a ze sobą na ile faktycznie osiągnięcie tego, czego chcesz, jest Twoim priorytetem.
Nota bene: nie mam czasu może być również przekonaniem samym w sobie. Natomiast pamiętaj, że dostęp do programu masz na platformie przez minumum pół roku (w zależnosci od wybranej opcji) – jeśli w tym momencie wyjeżdżasz, idziesz do szpitala, gdzie faktycznie możesz nie być w stanie słuchać nagrań codziennie, będziesz móc do nich wrócić.

Możesz, jeśli tylko będziesz tych nagrań słuchać codziennie przez 5 tygodni.

Sprawdź ze sobą czy słuchanie innych nagrań nie odracza u Ciebie słuchania tych, bo wtedy to może być sygnał jakiegoś wewnętrznego sabotażu.

Nie. W każdym tygodniu udostępnione będzie Ci nowe nagranie, by uniknąć przytłoczenia ilością materiałów. One również są ułożone w sekwencji.
I ważne, by słuchać ich po kolei. Nawet jeśli masz przekonanie, że danej blokady na pewno nie posiadasz. Do nagrań zawsze możesz potem wrócić.

 

Tak, wszystkie materiały będziesz móc ściągnąć, by ich słuchać wtedy, gdy np. nie będziesz mieć dostępu do  Internetu. 

Jakie są kolejne kroki, gdy się zapiszesz

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Zapisz się już teraz, klikając w ofertę, która najbardziej Cię interesuje. Możesz mieć dostęp do platformy przez 6 miesięcy lub bez limitów, łącznie ze wszystkimi dodatkowymi materiałami, które będą się pojawiać.

dostaniesz email

z potwierdzeniem uczestnictwa. W mailu tym będzie również link do zalogowania się na platformie i Twoje hasło.

ZACZYNAsz od razu

Pierwszego dnia masz na platformie masz ważne przygotowanie do treningu z wyznaczeniem intencji oraz wszystkie materiały 1 tygodnia. 

Masz Jeszcze pytania?

Moim głównym założeniem jest, by w Magii Myśli brały udział jedynie osoby, które z niej jak najwięcej skorzystają. Jeśli masz jakiekolwiek pytania co do programu, na które nie znajdziesz odpowiedzi w sekcji „Pytania i Odpowiedzi” na tej stronie, napisz do mnie na kontakt@4-change.eu