KONIEC OFERTY ZA...

Dni
Godz.
Min.

chcesz sięgnąć w życiu po więcej?

Osiągaj swoje cele z lekkością

Weź udział w 5-tygodniowym treningu mentalnym

Magia Myśli sukces z lekkością

Czy masz już serdecznie dosyć tego, że...

Kręcisz się w kółko i choć bardzo Ci zależy, wciąż nie osiągasz tego, co dla Ciebie ważne?

Dręczą Cię negatywne myśli i masz coraz mniej energii do działania?

Czujesz ciągłe napięcie i presję, które Cię paraliżują? 

A może przejmujesz się tym, jak inni Cię ocenią, więc boisz się żyć na własnych zasadach?

A przede wszystkim tego, że czujesz bezsilność?
Bo próbujesz wszystkiego… Jeden kurs, drugi, szkolenia, afirmacje…
 
Ale to działa przez jakiś czas, a potem… WRACASZ do punktu wyjścia.
Dopadają Cię stare nawyki i schemat się powtarza.
 
Poza tym wysłuchujesz już tylu zasad, reguł, nakazów i zakazów. Co masz robić, czego nie…
Lecz zamiast ulgi, czujesz coraz większe przytłoczenie… Zaczynasz wręcz podejrzewać, że jesteś beznadziejnym przypadkiem?
Może lepiej machnąć ręką i pogodzić się z tym, że Twoje życie wygląda tak, jak wygląda…

to nie twoja wina!!!

To nie Twoja wina, że cały czas coś Cię hamuje!

To Twoje podświadome wzorce, nawyki i przekonania. Każdy z nas je ma.

W ten sposób Twój umysł chce Cię chronić. Nawet za cenę Twojego szczęścia i realizacji Twoich marzeń.

To dlatego zmiana jest taka trudna. Nawet jeśli na poziomie świadomym chcesz skutecznie działać, podświadomość uruchamia wpojone wzorce, więc szybko wracasz do starych „zasad gry”.

Możesz to...

ZMIENIĆ
Click Here
PRZETRANSFORMOWAĆ
Click Here
ROZPUŚCIĆ
Click Here
Wystarczy, że wyciszysz racjonalną część swojego umysłu i dotrzesz do swojej podświadomości. 
 
Wtedy zmienisz szkodliwe myśli i przekonania. 
 
Zaczniesz działać naprawdę skutecznie i sięgniesz po to, czego naprawdę w życiu chcesz.

jak wyglądałoby Twoje życie, gdyby w końcu...

poczuć wolność od ograniczeń?

już dość tego kręcenia się w kółko!!!

Jeśli od dawna zmieniasz swoje życie, robisz krok wprzód… a potem znowu kilka w tył, to oznacza, że nie dotykasz źródła schematu swoich zachowań. Potrzebujesz sięgnąć głębiej, by je usunąć, puścić, przetransformować…

To Twoje PODŚWIADOME wzorce myślenia, nawyki i przekonania o sobie są do zmiany.

5-TYGODNIOWY PROGRAM

Magia Myśli - SUKCES z lekkością

Magia Myśli to program wykorzystujący hipnozę, programowanie umysłu, wizualizacje oraz zaawansowane techniki pracy z umysłem, które pozwolą zmienić Twoją podświadomość. A Ty zaczniesz konsekwentnie działać.

JAK WYGLĄDA PRACA Z MAGIĄ MYŚLI?

5 tygodni pracy z przekonaniami

W każdym tygodniu będziesz przepracowywać inne ograniczające Cię wewnętrzne blokady. Dostaniesz ode mnie nagranie z hipnozą. Masz proste zadanie – słuchać go każdego dnia danego tygodnia. Poprzez samo słuchanie zaczniesz rozpuszczać podświadome blokady.

5 NAGRANYCH spotkań pytań i odpowiedzi

Dostaniesz również dostęp do 5 spotkań, gdzie odpowiadałam na wszystkie pytania, które pojawiały się w czasie takich intensywnych zmian. 

Daję w ich czasie różne wskazówki, tipy i tłumaczę jak działa umysł, oraz jak można wciąż jak najwięcej dla siebie z całości programu.

MATERIAŁY DODATKOWE

Dostaniesz materiały z pytaniami i ćwiczeniami oraz skalę progresu, by nie tylko wydobyć na poziom świadomy, co nieuświadomione, ale również zauważyć zmiany, które zachodzą w Tobie z tygodnia na tydzień (a będzie ich sporo!). 

Dzięki temu doprecyzujesz swoje wyzwania, cele, zwrócisz uwagę na to, co najważniejsze dla Ciebie (bo każdy z nas jest inny!). 

Z przyjemnością mogę powiedzieć, że . . .

to program, jakiego do tej pory nie było !

przed Magią Myśli:

Po magii myśli:

"Dzięki Magii Myśli Sukces zmieniłam pracę, zdałam egzamin na prawo jazdy i wyprowadziłam się za granicę!!!"

Sama nie mogę w to uwierzyć! Tyle zmian w jeden rok... Wystarczyło zrobić program trwający 5 tygodni, by ta niesamowita seria wydarzeń pojawiła się w moim życiu! Ja po prostu poczułam się komfortowo z tym, co wcześniej napawało mnie lękiem, zaczęłam podejmować decyzje, które wcześniej mnie przerażały. I stało się to automatycznie. Jakby zaciśnięty hamulec ręczny w mojej głowie nagle puścił... Nigdy wcześniej nie przypuszczałam, żeby moje podświadome programy były tak silne... POLECAM KAŻDEMU!!!!


MAGDALENA

nagrania do słuchania na każdy tydzień

5 nagranych spotkań Q&A

dodatkowe materiały utrwalające zmiany

pracuj kiedy Ci najwygoDniej

1333 PLN

REGULARNA cena: 1555 PLN

Oferta niedostępna

TO IDEALNY PROGRAM DLA oSÓB, KTÓRE:

96
2
SSS-Creative-Boss-10
1

Magia Myśli...

5/5

„Ania, tyle rzeczy zrozumiałam słuchając Magii Myśli, ale przede wszystkim poczułam w swoim ciele gdzie były blokady, z czym i kim były związane. Pokazujesz jak się ich pozbyć, a wtedy DZIEJE SIĘ MAGIA! Tak!! MAGIA!!! Kupię każdy Twój program z serii Magia Myśli :)))”

— MARTYNA
5/5

„Dzięki Magii Myśli Sukces poczułam, że to, do czego dążyłam przez lata nie wynikało z moich osobistych pragnień, ale oczekiwań mojej rodziny! Sprzedałam dom, kupiłam mieszkanie i 2 miesiące w roku podróżuję, pracując online. To tej wolności ZAWSZE pragnęłam!”

— PATRYCJA
5/5

Magia Myśli zmieniła więcej w moim życiu niż 3 lata kursów i 2 lata afirmacji razem wzięte! W końcu zdałam egzamin na obywatelstwo, dostałam lepsza pracę, a w międzyczasie rozwijam już swoją firmę logistyczną. Moje zarobki sa dwa razy większe niż wcześniej.

— EWA

Napiszę to, czego jestem w 100% PEWNA…
Zasługujesz na to, by osiągać to, co podpowiada Ci serce! Bo tym jest właśnie prawdziwy SUKCES!
Zasługujesz na to, żeby o siebie zadbać. I zadbać o swoje marzenia…

A samo to, że jesteś na tej stronie, pokazuje mi, że jest w Tobie gotowość na zmianę! Bo tylko 2% ludzi pracuje nad sobą! DWA PROCENT! Inni pozostają w tym, co jest, bo tak im się wydaje, że jest łatwiej… albo nie widzą innego rozwiązania.

poznaj mnie

Cześć, tu Ania Aftowicz

Od zawsze uwielbiałam czytać inspirujące historie osób, które osiągnęły sukces w różnych dziedzinach swojego życia, które odważnie spełniały swoje pragnienia. Lubiłam poznawać techniki produktywności, zarządzania sobą w czasie (bo tak – przyznaję, efektywność mnie fascynuje. Od kiedy byłam chora na nowotwór, zrozumiałam, że nie ma sensu marnować czasu na powtarzanie tych samych schematów, które nie działają).

Często jednak czułam frustrację, bo to, że wiedziałam więcej, niekoniecznie oznaczało, że wdrażałam tą wiedzę w życie.

Gdy zaczęłam zawodowo pomagać kobietom w zwiększaniu ich pozytywnego wpływu na innych poprzez ich biznesy, zauważyłam interesującą prawidłowość, która pozwoliła mi lepiej to zrozumieć.

To nie brak wiedzy jest najczęstszym powodem braku sukcesu, ale podświadome, limitujące przekonania.

 

Od tamtej pory z ogromnym poczuciem misji szukałam sposobów, które w jak najkrótszym czasie i najefektywniej pomagałyby moim klientom w zmianie. Bo widziałam jak wielu osobom jest to potrzebne.
Szybko odkryłam, że…  

...najskuteczniejszym sposobem pozbycia się limitujących przekonań
jest praca nad naszą podświadomością.

Jestem akredytowanym business & mindset coachem, holistycznym coachem zdrowia, hipnoterapeutą oraz energoterapeutą. W pracy wykorzystuję metody Rapid Transformational Therapy, Source Code Therapy, Silva Method, NLP i wiele innych.

Na co dzień pomagam nie tylko w ustaleniu strategii biznesu, ale również w zmianie limitujących przekonań. Wspieram  zarówno w pracy indywidualnej, jak i dzielę się sprawdzonymi technikami z tysiącami osób na moim kanale na YouTube oraz tworzę treningi mentalne.

Fascynuje mnie neuroplastyczność mózgu. Widzę jak ogromny wpływ ma nasz umysł na interpretację wydarzeń. A to ona sprawia, że cierpimy lub nas coś wzmacnia. 
To od niej zależy na ile zdrowe, wspierające są dla nas nasze myśli i wynikające z nich emocje.

znajdziesz mnie:

"Dzięki Magii Myśli żyję dokładnie tak, jak chcę żyć"

— IGA

5 tygodni pracy z przekonaniami

W każdym tygodniu będziesz przepracowywać inne ograniczające Cię wewnętrzne blokady. Dostaniesz ode mnie nagranie z hipnozą. Masz proste zadanie – słuchać go każdego dnia danego tygodnia. Poprzez samo słuchanie zaczniesz rozpuszczać podświadome blokady.

5 spotkań na żywo

Dodatkowo spotkamy się na żywo na platformie Zoom, by Was poprowadzić, wesprzeć i odpowiedzieć na pytania, które pojawiają się w czasie tak intensywnych zmian. 

Każde ze spotkań będzie nagrane, jeśli nie będziesz mieć możliwości być z nami na żywo. 

 

MATERIAŁY DODATKOWE

Dostaniesz materiały z pytaniami i ćwiczeniami oraz skalę progresu, by nie tylko wydobyć na poziom świadomy, co nieuświadomione, ale również zauważyć zmiany, które zachodzą w Tobie z tygodnia na tydzień (a będzie ich sporo!). 

Dzięki temu doprecyzujesz swoje wyzwania, cele, zwrócisz uwagę na to, co najważniejsze dla Ciebie (bo każdy z nas jest inny!). 

Q&A

Masz pytania? Poznaj odpowiedzi!

Dostajesz ode mnie dostęp do programu w ciągu 24h od zakupu (zwykle dużo szybciej).  W razie pytań napisz do mnie na kontakt@4-change.eu

Tak, program jest bez limitów czasowych. Jest również możliwość ściągnięcia plików mp3, żeby je mieć u siebie na telefonie, bez dostępu do platformy.

Wystarczy, że 3 dni od zakupu napiszesz do mnie mail na kontakt@4-change.eu, a ja Ci zwrócę pieniądze.

W czasie zakupu napisz do mnie pełne swoje dane w uwagach (nazwa działalności, numer podatkowy/NIP, pełen adres). Możesz też do mnie wysłać mail o tytule „FAKTURA” z numerem zakupu i swoimi danymi. Faktury wystawiane są pod koniec miesiąca. Prośby o fakturę w związku z zakupem z danego miesiąca po upłynięciu tego czasu nie będą uwzględniane. Dlatego napisz do mnie najlepiej zaraz po zakupie.

To, czy faktura będzie mieć zerowy VAT, zależeć będzie od tego, czy Twoja firma posiada VAT EU. 

Magia Myśli to program dla kobiet i mężczyzn.

Program został specjalnie tak skonstruowany, by móc go słuchać codziennie. To ok. 30-35 minut Twojego czasu. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć tyle minut dziennie, by pracować nad swoim celem, to sprawdź sam/a ze sobą na ile faktycznie osiągnięcie tego, czego chcesz, jest Twoim priorytetem.

Notabene: „nie mam czasu” może być również przekonaniem samym w sobie. Natomiast pamiętaj, że dostęp do programu masz na platformie przez minumum pół roku (w zależności od wybranej opcji) – jeśli w tym momencie wyjeżdżasz, idziesz do szpitala, gdzie faktycznie możesz nie być w stanie słuchać nagrań codziennie, będziesz móc do nich wrócić.

Możesz, jeśli tylko będziesz tych nagrań słuchać codziennie przez 5 tygodni.

Sprawdź ze sobą czy słuchanie innych nagrań nie odracza u Ciebie słuchania tych, bo wtedy to może być sygnał jakiegoś wewnętrznego sabotażu.

Nie. W każdym tygodniu udostępnione będzie Ci nowe nagranie, by uniknąć przytłoczenia ilością materiałów. One również są ułożone w sekwencji.
I ważne, by słuchać ich po kolei. Nawet jeśli masz przekonanie, że danej blokady na pewno nie posiadasz. Do nagrań zawsze możesz potem wrócić.

 

Tak, wszystkie materiały z hipnozą będziesz móc ściągnąć, by ich słuchać wtedy, gdy np. nie będziesz mieć dostępu do  Internetu. 

Jakie są kolejne kroki, gdy się zapiszesz

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Zapisz się już teraz, by skorzystać z z tej j oferty.

dostaniesz email

z potwierdzeniem uczestnictwa. Kolejnych wiadomości z danymi do logowania spodziewaj się przed początkiem programu. 

KIEDY ZACZYNAMY

Początek programu to 16 lipca.

Masz Jeszcze pytania?

Moim głównym założeniem jest, by w Magii Myśli brały udział jedynie osoby, które z niej jak najwięcej skorzystają. Jeśli masz jakiekolwiek pytania co do programu, na które nie znajdziesz odpowiedzi w sekcji „Pytania i Odpowiedzi” na tej stronie, napisz do mnie na kontakt@4-change.eu