TRENINGI MENTALNE ONLINE

Pozbądź się wewnętrznych blokad i wprowadź w życiu trwałe zmiany

Który to już raz, kiedy postanawiasz sobie, że zmienisz coś w swoim życiu?
Że przestaniesz zgadzać się na wszystko, żeby tylko zadowolić innych?
Że zaczniesz pracować za wyższe stawki?
Albo że zadbasz o siebie, żeby odzyskać dawny wigor? 

Ze wszystkich sił starasz się osiągnąć cel, ale z tyłu głowy wciąż słyszysz głos, który powtarza: 

Za kogo Ty się masz, że w ogóle o tym myślisz? I tak nie dasz rady…

Zmień swoje wzorce myślenia!

treningi online

MAGIA MYŚLI

Właśnie dla Ciebie stworzyłam serię treningów mentalnych Magia Myśli

Dzięki różnym narzędziom pracy z podświadomością, np. autohipnozie, metodzie Silvy i wizualizacjom dotrzesz do swojej podświadomości i zmienisz ukryte przekonania, które powstrzymują Cię przed trwałą przemianą.  

Afirmacje i medytacje Ania Aftowicz

NOWA MAGIA MYŚLI - JUŻ w październiku 2023!

FINANSE

Napraw swoją relację z pieniędzmi! A teraz masz niezwykłą okazję wykupić dostęp do tej edycji Magii Myśli po najniższej CENIE EVER! 

TRWA PRZEDSPRZEDAŻ nowej edycji programu hipnoterapeutycznego, w którym będziemy pracować nad podświadomymi przekonaniami dotyczącymi pieniędzy.

Tak, na ten program nie będzie lepszej ceny jak obecna, bo szczegóły programu będą dopiero ogłoszone przed jego rozpoczęciem. Także potrzebujesz ZAUFAĆ… 

Zapewniam – dzięki Magii Myśli Finanse odbudujesz swoją zdrową relację z pieniędzmi!

MAGIA MYŚLI

PEWNOŚĆ SIEBIE

Odzyskaj wiarę w siebie!

Ta seria nagrań poprowadzi Cię od stanu „Nie dam rady” do „Zrobię to!”. Przestaniesz przejmować się opiniami innych, rozwiniesz poczucie własnej wartości, uwolnisz przeszłe ograniczenia i w końcu zaczniesz otwarcie wyrażać swoje potrzeby.

Dzięki Magii Myśli Prawdziwa Pewność Siebie odbudujesz swoją samoocenę i prawdziwą wewnętrzną moc. 

MAGIA MYŚLI

SUKCES Z LEKKOŚCIĄ

Odkryj, czym jest dla Ciebie prawdziwy sukces, a potem odważnie po niego sięgnij. 

Ta seria nagrań skupia się na przekonaniach związanych z realizacją własnych celów i marzeń. Wciąż czujesz, że żyjesz życiem, jakie dyktują Ci inni? Sama siebie hamujesz? Pozbądź się szkodliwych przekonań i zacznij spełniać swoje prawdziwe pragnienia.

Dzięki Magii Myśli Sukces z Lekkością zaczniesz w końcu konsekwentnie działać!

Czy programy Magia Myśli to coś dla Ciebie?

Potrzebujesz wsparcia w rozwoju, ale wolisz na razie pracować samodzielnie niż podczas indywidualnych spotkań z coachem czy hipnoterapeutką.

Chcesz najpierw samodzielnie przerobić najbardziej palące sprawy, a później pracować ze mną na głębszym poziomie.

Wierzysz, że mamy wpływ na to, jak wygląda nasze życie i możemy osiągnąć trwałe zmiany, jeśli zmienimy podświadome przekonania na swój temat.

Od lat pracujesz nad sobą, czytasz książki rozwojowe, uczysz się, ale wciąż brakuje Ci wymiernych efektów i trwałej zmiany w myśleniu.

Zobacz, co mówią osoby, które skorzystały z Magii Myśli

Marta

"Ania pomogła mi zauważyć moje lęki, nazwać je i transformować"

W swojej praktyce wykorzystuje techniki hipnozy, coachingu i pracy z energią. Dzięki wsparciu Ani przetrwałam trudny czas, który zaowocował osiągnięciem wyznaczonych celów i większą lekkością w działaniu. Dziękuję

IGA

Od 5 tygodni żyję dokładnie tak, jakbym chciała. I przeżywam każdy dzień tak, jakbym chciała (…) Moje życie jest po prostu piękne.

Jola

Po kilku treningach poczułam niesamowitą lekkość, relaks i taką niesamowitą siłę mentalną (…) Działy się niesamowite rzeczy w ciągu tych 5  tygodni i to każdego dnia.

Angelina

"Realizuję swoją pasję, porzuciłam perfekcjonizm"

Dzięki Ani wyszłam ze swojej strefy komfortu – co było nierealne staje się dla mnie możliwe, realizuję swoją pasję, transformuję blokujące przekonania, porzuciłam perfekcjonizm. Z całego serca polecam! To było najlepsze, co mogłam dla siebie zrobić 

Iwona

"Bez wątpienia mogę powiedzieć, że zrobiłam mindset, dzięki któremu zupełnie inaczej podchodzę do swoich działań"

Polecam pracę z Anią wszystkim osobom, które gdzieś po drodze utknęły i potrzebują zmienić swoje przekonania. Czuję ogromną wdzięczność za spotkania z Anią i naszą pracę

ania

Zadziały się cuda! Czułam, że wykonywałam czynności z łatwością i bez przekonań, jakie miałam wcześniej (…) Pojawiły się nowe pomysły. Ułożyłam sobie w głowie wizję mojego sukcesu.

Czas na prawdziwą, głęboką zmianę w życiu i w biznesie