WSPARCIE INDYWIDUALNE

ZREALIZUJ nowe cele w biznesie. Skutecznie i w zgodzie ze sobą.

Masz mnóstwo zawodowych planów, ale nie możesz ruszyć z miejsca? Brakuje Ci odwagi, żeby pracować za stawki, jakie naprawdę Cię satysfakcjonują? A może w biznesie i finansach wszystko się spina, ale Ty czujesz się totalnie wypalona?  Zapraszam Cię na proces coachingowy, podczas którego ustalimy strategię działań i pozbędziesz się wewnętrznych blokad, które hamują Twój rozwój. Gotowa ruszyć z miejsca z moim wsparciem?

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ?

PAKIET VIP

Intensywne wsparcie indywidualne przez 3 miesiące

BONUS! Dodatkowa 2-godzinna sesja hipnoterapeutyczna, na której pozbędziesz się takich blokad, których na poziomie świadomym nie potrafisz lub nie jesteś gotowa puścić. Dostajesz po niej ode mnie indywidualne nagranie do słuchania przez kolejne 21 dni.

PAKIET STANDARDOWY

Wsparcie indywidualne przez 5 miesięcy

Wsparcie indywidualne coaching

Nasze spotkania to nie wszystko…

Platforma Feel Good Boss

Pakiet wielu nagrań hipnoterapeutycznych w języku angielskim. Nagrania pomagają zmagać się z różnymi wyzwaniami związanymi z prowadzeniem biznesu.

Treningi mentalnE Magia Myśli

Seria treningów mentalnych, które pozwolą Ci dotrzeć do podświadomości i wprowadzić trwałe zmiany, które pozwolą Ci osiągać wyznaczone cele.

Treningi mentalne Magia myśli

Dlaczego coaching ze mną działa

Podchodzę holistycznie do człowieka

Trwałe zmiany w życiu i w biznesie? To nie tylko to, co robisz, ale też to, co myślisz i czujesz. Dlatego zawsze łączę typowe metody business coachingu z pracą nad mindsetem i podświadomością.

Wiem, co znaczy być przedsiębiorcą

Mam ponad 15-letnie doświadczenie w biznesie międzynarodowym. Kierowałam zespołami, które kreowały globalne marki. Od 7 lat rozwijam własną działalność. Dlatego doskonale rozumiem wyzwania moich klientów

Stawiam na zaufanie i otwartość

Dzielę się z Tobą całym swoim biznesowym know-how. Możesz o wszystko zapytać, a ja odpowiem bez owijania w bawełnę. Bo chcę, aby moi klienci uczyli się na moich błędach, zamiast popełniać własne.

Zobacz, jak nasze spotkania mogą odmienić Twój biznes

ANNA

"Miałam po swojej stronie anioła biznesu…"

W naszej pracy czułam, jakbym miałam po swojej stronie takiego anioła biznesu, który jest po to, by dostrzegać moje zasoby, podpowiadać mi tam, gdzie wątpię w siebie. Do tego mocno we mnie wierzy. To było takie uwalniające. Odblokowałam podświadome blokady (…) Skończyłam stronę WWW. Poukładałam sobie, jak prowadzić biznes. Odbyła się 1. edycja programu online, zaraz 2. edycja. Piszę książkę. W sklepie pojawiły się nowe produkty. Z córką robimy kolekcję biżuterii…”

ILONA

"Lekkość w tym, co robię…"

“Idę do przodu, bo wiem, dokąd idę. I coraz bardziej manifestuje się to na zewnątrz –  w tym, co mówię i w tym, jak mówię, i w pozwalaniu sobie na eksperymentowanie. I czuję to coraz bardziej. Zaczynam odczuwać lekkość w tym, co robię.”  

Zatroszczmy się o Twój biznes

Umów się ze mną na wstępną rozmowę.

Pierwsza konsultacja jest zawsze bezpłatna. Na nic nie musisz się od razu decydować. Po prostu opowiesz, przed jakimi wyzwaniami stoi Twój biznes i zobaczymy, jak mogę Ci pomóc. A jeśli poczujesz, że nasza rozmowa dodała Ci skrzydeł, ustalimy kolejne spotkania.