Skuteczny sposób na bycie spokojniejszą mamą

Ten pomysł był już w mojej głowie naprawdę długo. Efektywnie pomóc zabieganym, zestresowanym mamom w zmianie myślenia o sobie.

W szczególności tym, które zmagają się z poczuciem winy, że niewystarczająco dużo czasu poświęcają swoim dzieciom. Że ich decyzje nie pomagają, a wręcz mogą utrudniać prawidłowy rozwój ich dziecka.

Tym, które stawiają pierwsze kroki w swojej podróży bycia mamą i nie wiedzą tak naprawdę co robić, bo każdy mówi im co innego.  Tym, które wracają do pracy po urlopie macierzyńskim i pełne wątpliwości, ze ściśniętym gardłem zostawiają dzieci pod opieką innej osoby.

Ale również tym, których dziecko przechodzi bunt. Zmagają się wtedy z wyrzutami sumienia, że niewystarczająco dużo dają z siebie. Są zbyt nerwowe i trudno im zapanować nad swoimi emocjami, zwłaszcza kiedy dziecko ponownie bada granice ich wytrzymałości.

Albo mamom nastolatków – tym, które właśnie dostrzegają, że ich dziecko nie zachowuje się jak kiedyś, zaczyna iść własną drogą… I mimo wielkiej radości, że tak się dzieje, to gdzieś bardzo w głębi swojego serca żałują, że kiedyś nie były bardziej obecne w każdej chwili, jaką spędzali razem…

W takich momentach najbardziej cierpi ich poczucie wartości jako rodzica. Zaczynają wątpić w swoje możliwości, kwestionować podejmowane przez siebie decyzje. Czasem nawet pozwalają innym dyktować na czym się skupiać i jak postępować dalej. Przestają słuchać swojej intuicji i tracą poczucie niezależności.

To dla nich właśnie te afirmacje – miłego słuchania Kochane Mamy! <3
I dajcie znać jakie zmiany zauważyłyście po miesiącu regularnego ich słuchania – bo zmiany będą, zapewniam (!)

Jeśli chcesz je mieć zawsze przy sobie, by móc je słuchać bez konieczności połączenia z Internetem, ściągnij je tutaj.
A jeśli interesuje Cię cały pakiet nagrań dla mam, zobacz go tutaj.

A jeśli nie jesteś mamą, prześlij tej, którą znasz i której może się to przydać. Bo warto się dzielić tym, co pomaga.

Kategorie
WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM KURSIE
Witaj!
Witaj!

Wspieram w zmianie, byś mogła osiągać to, na czym naprawdę Ci zależy. Byś mogła być niezależną. Byś zarabiała na tym, co kochasz robić.  Przeczytaj więcej o mnie