Afirmacje dla mężczyzn

Jestem ogromną zwolenniczką afirmacji. Po prostu widzę jak działają – i to nie tylko wtedy, gdy sama je stosuję, ale przede wszystkim ze względu na zmiany, jakie dostrzegam u swoich klientów. A zmiany u kogoś zawsze łatwiej jest nam zobaczyć, bo obiektywnie patrzymy na sytuację “przed” i “po”.

Od kiedy nagrałam swoje pierwsze afirmacje dla kobiet, które chcą osiągać swoje cele, które pragną odważnie podążać drogą swoich marzeń, która jest głosem ich serca i czuć się przy tym dobrze, otrzymywałam mnóstwo wiadomości, maili, komentarzy pod zamieszczonym filmem, by nagrać wersję dla mężczyzn.

Dużej potrzeby sama nie widziałam, bo pracuję gównie z zapracowanymi, zabieganymi kobietami, które są tak skupione na dawaniu innym siebie, swojego czasu, energii, że wręcz nie potrafią skupić się na sobie, odpowiedzieć sobie na pytanie czego ONE tak naprawdę chcą. A jak nawet to wiedzą, to napotykają na ogromną ilość barier (często swoich własnych wewnętrznych ograniczających przekonań), które uniemożliwiają im się spełniać zawodowo i często w różnych innych obszarach życia. To dla nich nagrałam moje pierwsze afirmacje.

Tym bardziej zaskoczona byłam jak wielu mężczyzn też takiego pozytywnego nastawienia potrzebuje. I z wielką przyjemnością nagrałam dla nich afirmacje w nieco innej, odmiennej wersji. W takiej, która myślę, będzie jeszcze lepiej pracować w ich przypadku.

Zanim zaproszę Was do posłuchania ich – chcę podkreślić 2 ważne sprawy.

  • Indywidualne preferencje 

Afirmacje pomagają w zmianie przekonań, które są głęboko w naszej podświadomości. Jednakże każdy z nas jest inny i na innym etapie swojej drogi. Być może to będzie idealne narzędzie dla Ciebie na etapie, na którym jesteś i od pierwszych chwil nagrania poczujesz się lepiej. Niekoniecznie jednak tak musi być. Słuchaj swojej intuicji, tego co Ci podpowiada.

To nie jest jedyne narzędzie, którym możesz sobie poradzić ze zmianami w Twoim życiu, gdy czujesz, że jesteś od jakiegoś czasu w miejscu i Cię to frustruje. Zachęcam do poznawania ich i wypróbowywania na sobie tego, co jest najlepsze dla Ciebie (a wiesz to tylko Ty).


Nim jednak ocenisz czy coś jest dla Ciebie, wysłuchaj całego nagrania chociaż raz. A to z tego względu, że często nasz umysł broni się przed zmianą podrzucając wiele uzasadnień czemu Ci się nagranie nie podoba. Powiem wprost: ono Ci się nie musi podobać! Ono ma być skuteczne.

Aby było skuteczne i działało, słuchaj go regularnie raz dziennie przez minimum miesiąc. Wtedy zobaczysz efekty.

  • Specyfika nagrania

Afirmacje zostały specjalnie nagrane tak, by się przenikać, by w ciągu 10 minut dać Ci jak najwięcej tego, co pomoże Ci zmienić ograniczające przekonania. Trwają dokładnie 10 minut, bo to optymalny czas, na który zawsze znajdzie się miejsce w nawet najbardziej zabieganym życiu.

Nie przejmuj się, jeśli w czasie słuchania zaśniesz, nie skupiaj się na rozumieniu poszczególnych sformułowań. Nie stresuj się, że są wypowiadane szybko. One i tak dotrą do Twojej podświadomości. Nie musisz ich sobie powtarzać.

Załóż słuchawki. Ułóż w wygodniej pozycji lub wyjdź na spacer. Miłego słuchania!

A jak chcesz mieć to nagranie zawsze przy sobie, ściągnij na telefon lub komputer.
Mam również dostępny pakiet dla mężczyzn, jeśli jesteś zainteresowany dalszym rozwojem.

Dajcie mi znać jakie macie wyniki po minimum miesiącu regularnego słuchania. Jestem bardzo ciekawa. Napiszcie mi również jakie afirmacje nagrywać dla Was kolejnym razem, co Wam jest potrzebne, co chętnie byście słuchali. Bo nie ukrywam, że dla mnie nagrywane ich to ogromna frajda i biorę pod uwagę nagrywanie kolejnych, jeśli i Wy widzicie taką potrzebę.

Piszcie do mnie w komentarzach, w wiadomościach prywatnych – jak wolicie.


PS:

Na sam koniec chcę bardzo podziękować Bartkowi Niebieleckiemu i Alicji Janosz-Niebieleckiej, w których Pokojowym Studio Peace nagrałam obie wersje. Alicję poznałam kilka lat temu, kiedy razem pracowałyśmy nad jej drogą zawodową. I od tamtej pory jest mi bardzo bliska, zresztą jak większość moich klientek, bo mam ogromne szczęście do ludzi, którzy stają na mojej drodze.

Alinka, Bartek – czuję się wyróżniona, że wspieracie to, co robię i poświęcacie swój czas!

Kategorie
WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM KURSIE
Witaj!
Witaj!

Wspieram w zmianie, byś mogła osiągać to, na czym naprawdę Ci zależy. Byś mogła być niezależną. Byś zarabiała na tym, co kochasz robić.  Przeczytaj więcej o mnie