Wizualizacja znacznie ułatwi Ci sukces

Wizualizacja ma ogromną moc, bo bardzo potocznie mówiąc nasz mózg nie rozróżnia naszych  wyobrażeń od rzeczywistości. Czyli wyobrażanie sobie czegokolwiek aktywuje te same neurony, które są aktywowane podczas rzeczywistej akcji.

Kiedy wyobrażamy sobie to, co chcemy osiągnąć, nasz mózg uznaje, że to już osiągnęliśmy.

Dlatego im częściej będziemy sobie wyobrażać, automatycznie tworzymy sobie nowe połączenia neuronowe, które zmieniają nasz mózg. A co za tym idzie nasze myślenie i działanie w różnych sytuacjach.

W skrócie mówiąc, nasz mózg jest bardziej spokojny, nie buntuje się kiedy działamy chcąc osiągnąć pewne cele, bo uznaje, że już to wcześniej zrobiliśmy.

Wizualizację można przeprowadzić w bardzo różny sposób. Najważniejsze jednak, by robić to regularnie.

Dlatego przygotowałam dla Was wizualizację prowadzoną, trwającą niecałe 8 minut!
Do słuchania każdego dnia, najlepiej rano. Jest na tyle krótka, że trudno znaleźć wymówkę, żeby jej nie robić codziennie.

Powodzenia!

To nagranie możesz tez ściągnąć tutaj, jeśli chcesz mieć do niego zawsze dostęp, w podróży, zasypiając, bez potrzeby korzystania z Internetu.

A jeśli jest w Twoim sercu pragnienie, żeby swój sukces odnieść (bez względu na to jak go rozumiesz), zapisz się już dzisiaj na “Magię Myśli – SUKCES z lekkością”.

To specjalnie zaprojektowana na 5 tygodni seria nagrań wykorzystujących techniki wizualizacji, hipnoterapii i programowanie podświadomości, wpływająca głównie na Twoje wzorce myślenia i działanie związane z sukcesem. Dzięki nim, pozbędziesz się ich na poziomie podświadomym, by móc działać z energią i lekkością!

Kliknij poniżej, żeby przeczytać więcej…

kurs programowania umysłu

Trzymam mocno za Ciebie kciuki!

Kategorie
WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM KURSIE
Witaj!
Witaj!

Wspieram w zmianie, byś mogła osiągać to, na czym naprawdę Ci zależy. Byś mogła być niezależną. Byś zarabiała na tym, co kochasz robić.  Przeczytaj więcej o mnie