Zmiana myślenia o pieniądzach jako skuteczny sposób, by więcej zarabiać

Pieniądze i stan konta to dla Ciebie temat tabu? Czy może chętnie zaglądasz na swoje konto bankowe, rozdzielając swoje dochody na realizację ważnych dla Ciebie celów, inwestujesz i chętnie szukasz kolejnych okazji do pomnażania tego, co masz?

Uważasz, że osoby zarabiające pieniądze to ludzie, którzy zmieniają świat na lepsze czy postrzegasz ich jako płytkich? Z lekkością wydajesz pieniądze na przyjemności dla siebie czy wręcz skupiasz się na oszczędzaniu “na czarną godzinę”?
Jak bardzo zadowolona jesteś ze swoich aktualnych zarobków?

Pewnie wiesz, że to, jakie masz przekonania na temat pieniędzy, ma ogromny wpływ na Twoją sytuację finansową. Często przekonania te przejmujemy od swoich bliskich, osób które cenimy, naszych autorytetów. Albo nabywamy je pracując w określony sposób, w miejscu pracy, które albo sprawia, że osiągamy wolność finansową, albo nam ją uniemożliwia.

Trudno przecież będzie Ci osiągnąć wysoki poziom dochodów, jeśli w głębi serca jesteś przekonana, że pieniądze to coś złego. Albo, że bogaci ludzie musieli zrobić coś podejrzanego, by osiągnąć swój status finansowy. Podświadomie zawsze będziesz się wtedy stopować przed podjęciem działania, które Ci umożliwi większe dochody.

Dobra wiadomość jest taka, że wszelkie ograniczenia z zarabianiu, zarządzaniu, inwestowaniu pieniędzmi nadajemy sobie sami. A co za tym idzie, to my sami potrafimy je zmienić, jeśli tylko chcemy. Proste? Ale wcale nie łatwe… ?

Sprawdź na sobie! Proponuję Ci wyzwanie – przesłuchaj moje nagranie. Zrób ćwiczenie, które przedstawiam na początku, a potem słuchaj moich afirmacji codziennie przez miesiąc. Po tym czasie ponownie zrób ćwiczenie ponownie i zobacz różnicę w swoim podejściu do pieniędzy.

To nagranie możesz również ściągnąć tutaj, jeśli chcesz je mieć zawsze przy sobie, bez potrzeby korzystania z Internetu.

Zauważaj jak zmienia się Twoje podejście do wyceny swojej pracy, do robionych zakupów, do Twoich zarobków.

Jestem bardzo ciekawa co się u Ciebie zmieni – napisz mi o tym.
Odpiszę na każdy komentarz!

Pozdrawiam Was serdecznie,

Kategorie
WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM KURSIE
Witaj!
Witaj!

Wspieram w zmianie, byś mogła osiągać to, na czym naprawdę Ci zależy. Byś mogła być niezależną. Byś zarabiała na tym, co kochasz robić.  Przeczytaj więcej o mnie