Zrealizuj swoje cele

Lubię uczyć się od lepszych od siebie. Od osób, które na ścieżce rozwoju osobistego lub w rozwoju swojego biznesu są dużo dalej. Bo dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i skutecznymi narzędziami, które zadziałały u nich tak, że teraz są, gdzie są.

Jednym z takich moich mentorów jest Harv Eker, który był moim coachem kilka lat temu.

Harv jest autorem „The secrets of the millionaire mind” (tłum. „Umysł milionera”) i twórcą autorskiego programu pod tym samym tytułem, w czasie którego pomaga innym w uzyskaniu wolności finansowej. Jest biznesmenem, właścicielem firm szkoleniowych, coachem, mentorem, trenerem.

Do swojego pierwszego miliona dolarów doszedł w ciągu pierwszych dwóch lat pracy. Potem wszystko stracił i odbudował na nowo. Dzięki temu doskonale wie jak radzić sobie z niepowodzeniami. Pracuje z przekonaniami i pokazuje jak skutecznie realizować cele w każdej z dziedzin swojego życia.

Mój coaching, w którym brałam udział w grupie innych przedsiębiorców, dotyczył właśnie realizacji celów i Harv podzielił się ze mną swoją techniką, która jest tak banalnie prosta, że jej ogromniej skuteczności sama się nie spodziewałam. Ale wyniki mnie zaskoczyły. I od tamtej pory stosuję ją nie tylko u siebie, ale w pracy z moimi klientami coachingowymi.

Teraz dzielę się też z Wami, bo nie znam lepszego sposobu na realizację swoich celów i utrzymywaniu się z wysokiej motywacji w dążeniu do tego, co dla nas naprawdę ważne.

Szczerze ją polecam! Stosujcie przez miesiąc i zaskoczą Was efekty:)

Miłego oglądania!

Kategorie
WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM KURSIE
Witaj!
Witaj!

Wspieram w zmianie, byś mogła osiągać to, na czym naprawdę Ci zależy. Byś mogła być niezależną. Byś zarabiała na tym, co kochasz robić.  Przeczytaj więcej o mnie