Jak pisać blog firmowy, posty na fanpage, stronę www

Masz swoją firmę, pisanie to podstawa Twojej komunikacji z klientami, a nie lubisz tego robić?

Może masz pustkę w głowie, gdy siadasz do pisania posta na swój blog czy tekstów na swoją stronę internetową?

Może nie wiesz o czym pisać, by było to zrozumiałe i interesujące dla Twojego odbiorcy?

A może wszystko zajmuje Ci zbyt dużo czasu, długo dobierasz słowa, które mają dla Ciebie sens, a potem i tak nie jesteś zadowolony/a z efektów?

Powiem od razu – nie jesteś w tym sam/a! Wielu właścicieli biznesów, którzy chcąc komunikować się ze swoją grupą docelową, napotykają na tą samą barierę.

Już kiedyś pisałam o tym jak pisać posty na blog i Facebook. Dzisiaj w filmiku poszerzyłam trochę temat i mówię o moich wypróbowanych 8 zasadach, które pomagają, by pisać było łatwiej, szybciej, przyjemniej. By teksty, które piszemy były kreatywne, byśmy potrafili w nich zawrzeć to, na czym najbardziej nam zależy i by uzyskać efekt, na jaki liczymy. A przede wszystkim, by nasze teksty były potem chętnie czytane, by dawały prawdziwą wartość tym, na których najbardziej nam zależy.

Miłego oglądania i dajcie znać w komentarzach która z zasad była dla Was najbardziej pomocna, co Was zainspirowało, co najbardziej pomogło.

W filmiku odnoszę się do tego postu z bloga o grupie docelowej, który znaleźć możecie tutaj.

Pozdrawiam!
Do zobaczenia ponownie:)

Kategorie
WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM KURSIE
Witaj!
Witaj!

Wspieram w zmianie, byś mogła osiągać to, na czym naprawdę Ci zależy. Byś mogła być niezależną. Byś zarabiała na tym, co kochasz robić.  Przeczytaj więcej o mnie