Jak budować POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI?

  • Pracujesz ponad swoje siły, by udowodnić ile jesteś warta?
  • Czujesz się niedoceniania przez innych (swojego szefa, partnera, bliskich)?
  • Wciąż za coś przepraszasz lub masz wrażenie, że możesz sprawić komuś kłopot
  • Zgadzasz się na coś, bo „przecież powinnaś”, a potem jesteś na siebie zła
  • Zagryzasz zęby i udajesz, że wszystko jest w porządku, choć już dawno nie jest?
  • A może ciągle czujesz się przez kogoś oceniania i zaczęło Cię to już męczyć?

Jedna rzecz, która pozwoli Ci zbudować własną wartość

By zbudować prawdziwe poczucie własnej wartości potrzebna jest bezwarunkowa, pełna akceptacja siebie samej – taką jaką jesteś tu i teraz, autentyczną Ciebie.

Dzięki regularnemu słuchaniu tych afirmacji nawiążesz lepszy kontakt z tym, co jest dla Ciebie prawdziwe wzmocnisz wiarę w swoje siły, zaczniesz traktować siebie z życzliwością i miłością.

Poczujesz się pewniej, bo zaczniesz dostrzegać jaka jesteś naprawdę – niezwykle cenna i niepowtarzalna! Poczujesz się lepiej z samą sobą!

Owocnego słuchania!

PS: Pamiętaj, że to co myślisz o sobie – zawsze możesz zmienić. Masz nad tym pełną kontrolę. Negatywne myśli to tylko i wyłącznie Twój nawyk. Kiedykolwiek zaczynasz w siebie wątpić, zmień swoje myśli, a zmieni się Twoje życie. I im częściej będziesz to robić, tym łatwiejsze się to stanie. <3

Zasubskrybuj też mój kanał na YouTube, bo będę tam dodawać wiele materiałów, które pozwolą Ci rozwijać siebie, swój biznes i swoje życie!

A teraz czas na działanie z Waszej strony:

Dajcie znać w komentarzach co myślicie o tych afirmacjach – jak sprawiają, że się czujecie. Jakie zmiany zauważyłyście przy regularnym ich słuchaniu.

A jeśli szukasz czegoś dużo bardziej skutecznego, bo brakuje Ci PEWNOŚCI SIEBIE, zapraszam Cię na program hipnoterapeutyczny, w którym POCZUJESZ prawdziwą pewność siebie! (*tak, obiecuję Ci to… i to już w pierwszym tygodniu trwania kursu).

Przytulam mocno,

Kategorie
WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM KURSIE
Witaj!
Witaj!

Wspieram w zmianie, byś mogła osiągać to, na czym naprawdę Ci zależy. Byś mogła być niezależną. Byś zarabiała na tym, co kochasz robić.  Przeczytaj więcej o mnie